Férfi strandlabdarúgás, Interkontinentális Kupa, Katar 2019
2019.11.04. 22:01
A-CSOPORT
Egyesült Arab Emírségek
Kapusok:
1 Mohamed Abdula Aljasmi Bahri – 1988.09.07.
12 Humaid Jamal Shambih Bilal Alblooshi – 1988.09.07.
Mezőnyjátékosok:
2 Haitham Mohamed Sabah Ali Alkaabi – 1980.06.21.
3 Ahmed Beshr Mohammed Beshr Salem – 1989.02.11.
4 Waleed Beshr Mohammed Beshr Salem – 1989.02.11.
5 Abbas Ali Naseri Daryaei – 1989.01.25.
6 Kamal Ali Sulaiman Albloushi – 1989.05.07.
7 Hasham Almuntaser – 1995.06.30.
8 Ali Mohammad Mohammadi – 1996.08.19.
9 Ali Hassan Karim Dad Mubarak Albalooshi – 1980.04.25.
10 Walid Mohammad Mohammadi – 1984.04.01.
11 Hamza Mohamed – 1984.09.17.
Szövetségi kapitány: Mohamed Almaazmi Abbas Bashir – 1980.10.31.
Japán
Kapusok:
1 Kavai Juszuke (河合 雄介) – 1988.05.06., Tokyo Verdy BS
12 Ginoza Tomoja (宜野座 寛也) – 1985.04.02., Veertien Mie BS
Mezőnyjátékosok:
2 Akaguma Takuja (赤熊 卓弥) – 1989.11.21., Dorsole Kitakyushu
3 Szaito Takumi (齋藤 巧) – 1988.08.16., Sol Mar Praia Okinawa
4 Macuda Koszuke (松田 康佑) – 1986.09.26., Loewe Yokohama
5 Tabata Teruki (田畑 輝樹) – 1979.04.16., Veertien Mie BS
6 Macuo Naoja (松尾 那緒弥) – 1988.08.18., Aveldage Kumamoto BS
7 Oba Takaaki (大場 崇晃) – 1992.12.24., Loewe Yokohama
8 Komaki Maszajuki (小牧 正幸) – 1982.08.30., Veertien Mie BS
9 Jamaucsi Suszei (山内 悠誠) – 1985.09.09., Tokyo Verdy BS
10 Moreira Ozu (茂怜羅 オズ) – 1986.01.21., Tokyo Verdy BS
11 Okujama Maszanori (奥山 正憲) – 1986.06.07., Loewe Yokohama
Szövetségi kapitány: Ramosz Ruj (ラモス 瑠偉) – 1957.02.09.
Olaszország
Kapusok:
1 Andrea Carpita – 1988.05.27., Viareggio BS
22 Simone Del Mestre – 1983.08.28., Happy Car Sambenedettese
Mezőnyjátékosok:
5 Josep Junior Gentilini – 2000.05.19., Happy Car Sambenedettese
6 Simone Marinai – 1988.07.09., Viareggio BS
7 Dario Ramacciotti – 1987.10.04., Viareggio BS
8 Francesco Corosiniti – 1984.07.06., Catania BS
9 Emmanuele Zurlo – 1988.02.27., Catania BS
10 Gabriele Gori – 1987.10.10., Viareggio BS
11 Paolo Palmacci – 1984.05.17., Catania BS
16 Marco Giordani – 1997.08.08., Viareggio BS
18 Marcello Percia Montani – 1988.02.10., Happy Car Sambenedettese
20 Alessio Frainetti – 1986.06.22., Happy Car Sambenedettese
Szövetségi kapitány: Emiliano Del Duca – 1973.11.01.
Spanyolország
Kapusok:
13 Juan Manuel Mateo Masso – 2000.01.17, Cádiz CF Sotelo – 0/0
22 Pablo López Molina – 1998.12.11, Bala Azul UD – 19/0
Mezőnyjátékosok:
4 Pedro José García Paredes – 1996.07.07, Bala Azul CD – 3/1
5 Francisco José Cintas Caro – 1987.09.22, Levante UD Valencia – 113/30
8 Adrián Frutos García – 1990.08.06, Levante UD Valencia – 35/5
9 Eduard Suárez Molina – 1991.11.03, Levante UD Valencia – 61/43
10 Llorenç Gómez León – 1988.04.17, Lokomotiv Moszkva (orosz) – 130/173
11 Chiky Salvador Manuel Ardil Navarro – 1983.02.16, Bala Azul UD – 62/36
14 Javier Torres Medina – 1991.07.25, Cádiz CF Sotelo – 87/64
16 David Ardil Navarro – 1999.01.11, Bala Azul CD – 9/2
17 José Manuel Arias Castillo – 1998.10.04, CD Playas de Mazarrón FP – 0/0
19 Domingo Cabrera Acosta – 1998.02.26, CD Playas de Mazarrón FP – 2/1
Szövetségi kapitány: Joaquín Alonso González – 1956.06.09.
B-CSOPORT
Egyiptom
Irán
Kapusok:
1 Seyed Peyman Hoseinilargani – 1984.02.15.
12 Hamid Behzadpour – 1987.05.31.
Mezőnyjátékosok:
2 Amir Hosein Akbari Fartkhouni – 1995.01.25.
3 Hassan Mobarhan Abdollahi – 1984.09.11.
4 Mostafa Kiani Harchegani – 1985.08.23.
6 Mahdi Shirmohammadi – 1995.03.28.
7 Ali Mirshekari – 1997.02.24.
9 Mohammad Mokhtari Hassanabad – 1990.07.04.
10 Moslem Mesigar – 1984.09.17.
11 Mohammad Ahmadzadeh – 1986.11.25.
13 Saeid Piramoun – 1995.02.02.
15 Mohammad Masoumizadeh – 1997.02.26.
Szövetségi kapitány: Abbas Hashempour.
Mexikó
Oroszország
Kapusok:
1 Makszim Csuzskov (Максим Чужков) – 1987.04.11., Krisztall Szankt-Petyerburg
19 Gyenisz Parhomenko (Денис Пархоменко) – 1998.08.02., Szpartak Moszkva
Mezőnyjátékosok:
2 Viktor Krisanov (Виктор Крышанов) – 1988.09.20., Lokomotiv Moszkva
3 Andrej Novikov (Андрей Новиков) – 1990.07.11., Szpartak Moszkva
8 Alekszej Pavlenko (Алексей Павленко) – 1984.07.29., Szpartak Moszkva
9 Osztap Fjodorov (Остап Федоров) – 1995.11.18., Lokomotiv Moszkva
11 Nyikolaj Krisanov (Николай Крышанов) – 1988.09.20., Lokomotiv Moszkva
14 Vlagyiszlav Zsarikov (Владислав Жариков) – 1994.10.25., Krisztall Szankt-Petyerburg
17 Andrej Andrejev (Андрей Андреев) – 1990.11.13., Deljta Szaratov
18 Vlagyimir Raszkin (Владимир Раскин) – 1996.06.06., Szpartak Moszkva
20 Borisz Nyikonorov (Борис Никоноров) – 1989.04.03., Lokomotiv Moszkva
21 Artyom Volosin (Артем Волошин) – 1995.11.06., Krilja Szovjetov Szamara
Szövetségi kapitány: Mihail Viktorovics Lihacsev (Михаил Викторович Лихачев) – 1978.05.17.
Férfi strandlabdarúgás, Interkontinentális Kupa 2019
Helyszín: Dubai, Umm Suqeim, Kite Beach
Magyar idő szerint; helyi idő: +3 óra
A-csoport:
2019.11.05. 13:15 (16:15). Japán – Olaszország.
2019.11.05. 14:30 (17:30). Spanyolország – Egyesült Arab Emírségek.
2019.11.06. 13:15 (16:15). Japán – Spanyolország.
2019.11.06. 14:30 (17:30). Egyesült Arab Emírségek – Olaszország.
2019.11.07. 13:15 (16:15). Olaszország – Spanyolország.
2019.11.07. 15:45 (18:45). Egyesült Arab Emírségek – Japán.
B-csoport:
2019.11.05. 15:45 (18:45). Egyiptom – Oroszország.
2019.11.05. 17:00 (20:00). Irán – Mexikó.
2019.11.06. 15:45 (18:45). Oroszország – Mexikó.
2019.11.06. 17:00 (20:00). Irán – Egyiptom.
2019.11.07. 14:30 (17:30). Mexikó – Egyiptom.
2019.11.07. 17:00 (20:00). Oroszország – Irán.
Helyosztók:
5-8. helyért:
2019.11.08. 13:15 (16:15).
2019.11.08. 14:30 (17:30).
Elődöntők:
2019.11.08. 15:45 (18:45).
2019.11.08. 17:00 (20:00).
7. helyért:
2019.11.09. 13:15 (16:15).
5. helyért:
2019.11.09. 14:30 (17:30).
3. helyért:
2019.11.09. 15:45 (18:45).
Döntő:
2019.11.09. 17:00 (20:00).
|