FIFA Futsal VB 2012

Következő 20 cikkElőző 20 cikk

Kint volt a labda?

snalguj  2012.11.18. 18:34

A spanyolok 2-3-ra kikaptak a VB döntő hosszabbításának utolsó percében. A MARCA érdekes felvételt - képet - közölt, amelyet megnézve felmerülhet az emberben a kérdés: 'Nem hagyta el a játékteret a labda?' Neto a helyzetből a döntő találatot szerezte, míg Fernandao csak reklamálásig jutott...

Neto a VB legjobbja, Kike második

snalguj  2012.11.18. 17:30

Végetért a Thaiföldön megrendezésre kerülő Világbajnokság, a spanyolok az utolsó percben bukták el a mérkőzést - legalábbis nem tudták kihúzni a büntetőpárbajig. A VB legjobbja a brazil Neto lett, míg a második helyen Kike végzett. Ricardinho harmadik lett. A góllövő lista élén Eder Lima végzett.

Futsal VB, DÖNTŐ: Spanyolország - Brazília: 2-3 h.u.

snalguj, repens  2012.11.18. 12:03

Spanyolország - Brazília: 2-3 hosszabbítás után

A thaiföldi Futsal VB döntője a négy évvel ezelőtti ismétlése volt: Spanyolország játszott Brazíliával. A brazilok nyugodtan apríthtták a spanyolokat az angol bíró hathatós támogatásával, de így is meglehetett volna a VB-cím - ha nincs két brazil a spanyol csapatban. Végül Fernandaón nem csak elől, de hátul is elment a meccs...

Futsal VB, Bronzmérkőzés: Olaszország - Kolumbia

snalguj, repens  2012.11.18. 09:48

Olaszország - Kolumbia: 3-0

A thaiföldi Futsal VB utolsó napján, a bronzéremért folyó mérkőzésen Olaszország Kolumbiával csapott össze. Az első félidő eseménytelenül telt, gól nem született. A második félidő közepén azonban az olaszok betaláltak, ezzel le is amortizálták a kolumbiaiak lelkesedését, végül még kettőt lőttek, így 3-0-ával bezsebelték a bronzot.

Egy döntő, két edző, öt kérdés

snalguj  2012.11.18. 09:24

A futsal VB utolsó napja következik. A döntőt Brazília és Spanyolország vívja. A mérkőzést megelőzően a két gárda szövetségi kapitányát, Venancio Lópezt és Marcos Soratót kérdezték.

Képek: Olaszország - Spanyolország: 1-4 (Futsal VB)

repens  2012.11.17. 20:29

Tegnap délelőtt a spanyol futsalválogatott Olaszországot legyőzve bejutott a 2012-es thaiföldi Futsal VB döntőjébe. A meccs képekben.

Futsal VB, elődöntő: Brazília - Kolumbia: 3-1

snalguj, repens  2012.11.16. 12:55

Brazília - Kolumbia: 3-1

A futsal VB másik elődöntőjében Brazília és Kolumbia csapott össze. Az esélyes brazilok egy félidő után még döntetlenre álltak, ám végül nem kellett aggódniuk: Kolumbia érthetetlen módon megelégedett a tisztes vereséggel, az utolsó percekben sem támadott.

Futsal VB, elődöntő: Olaszország - Spanyolország

snalguj, repens  2012.11.16. 09:43

Olaszország - Spanyolország: 1-4

A thaiföldi Futsal VB első elődöntőjében a spanyolok a brazilokkal tűzdelt Olaszországgal találkoztak, az első félidő kiegyenlített volt, bár egy szerencsés góllal vezettek, a második 20 perc már a spanyolokról szólt, az első 5 percben 4 komoly helyzetük volt, ám nem tudták gólra váltani, majd beindultak, hármat lőttek és bár az olaszok is betaláltak egyszer többre nem futotta számukra. Spanyolország döntős.

Edzői nyilatkozatok a spanyol - orosz után

repens  2012.11.15. 18:40

Spanyolország futsalválogatottja szoros meccsen legyőzte az oroszokat a thaiföldi VB tegnapi negyeddöntőjében. A két edző a meccs után egyaránt az ellenfelet dícsérte.

Futsal VB, negyeddöntő: Spanyolország - Oroszország: 3-2

snalguj, repens  2012.11.14. 14:38

Spanyolország - Oroszország: 3-2

A thaiföldi futsal VB utolsó negyeddöntőjében a spanyolok az oroszokkal találkoztak. A spanyolok hamar hátrányba kerültek, ám még a szünet előtt kétgólos előnyre tettek szert, a második félidőben pedig egy gólt végig megtartottak előnyükből, még úgy is, hogy a bírók nem adták meg egy szabályosnak tűnő góljukat.

Futsal VB, negyeddöntő: Portugália - Olaszország

snalguj, repens  2012.11.14. 11:59

Portugália - Olaszország: 3-4, hosszabbítás után

A thaiföldi Futsal VB egyik legkiegyenlítettebb negyeddöntője lehet a portugálok és az olaszok összecsapása. Ami meg is történt, bár a portugálok 3-0-ra is álltak az első félidő közepére, ám az olaszok először hosszabbításra, majd győzelemre hozták a mérkőzést.

Futsal VB, negyeddöntő: Kolumbia - Ukrajna

snalguj, repens  2012.11.14. 11:25

Kolumbia - Ukrajna: 3-1

A thaiföldi futsal VB második negyeddöntőjében az ukránok Kolumbiával találkoztak. Az első félidő gól nélküli döntetlent hozott. Az utolsó percig 1-0 volt az állás, ám 53 másodperc alatt 3 gól is esett, ez azonban Kolumbia számára volt kedvező.

Futsal VB, negyeddöntő: Argentína - Brazília

snalguj, repens  2012.11.14. 09:44

Argentína - Brazília: 2-3, hosszabbítás után

A futsal VB már a negyeddöntőknél tart, az első mérkőzésen az argentínok Brazíliával szálltak harcba a továbbjutásért, amihez közel is kerültek nagy meglepetésre. Az első félidőben kétszer is betaláltak a brazílok kapujába, a hajrában - és a hosszabbításban - azonban Brazília bírta jobban az iramot és szoros mérkőzésen, de kivívta az elődöntős szereplés jogát.

Futsal VB, nyolcaddöntő: Szerbia - Argentína

snalguj, repens  2012.11.12. 14:58

Szerbia - Argentína: 1-2

A futsal VB utolsó nyolcaddöntőjén a szerbek Argentínával csaptak össze.

Futsal VB, nyolcaddöntő: Oroszország - Csehország

snalguj, repens  2012.11.12. 11:46

Oroszország - Csehország: 3-0

Magyar idő szerint 12:30-tól a Futsal VB "európai" nyolcaddöntőjében Oroszország és Csehország csapott össze. Az oroszok hozták a papírformát és készülhetnek a spanyolok ellen.

Futsal VB, nyolcaddöntő: Brazília - Panama

snalguj, repens  2012.11.12. 11:40

Brazília - Panama: 16-0

Magyar idő szerint 12:30-tól a Futsal VB következő nyolcaddöntőjében a brazilok ellenfele Panama volt. A dél-amerikaiak hozták a papírformát nyolcat lőttek az első félidőben, majd ugyanennyit a másodikban, ezzel búcsúztatták is Panamát.

Futsal VB, nyolcaddöntő: Olaszország - Egyiptom: 5-1

snalguj, repens  2012.11.12. 10:45

Olaszország - Egyiptom: 5-1

Magyar idő szerint 10 órától a Futsal VB mai első nyolcaddöntőjében az olaszok Egyiptomon próbáltak átlépni - sikerrel, az arabok csak az első 10 percig nehezítették meg az olasz (színekben játszó brazil)ok dolgát.

Futsal VB, nyolcaddöntő: Irán - Kolumbia

snalguj, repens  2012.11.11. 14:50

Irán - Kolumbia: 1-2

A thaiföldi futsal VB-n magyar idő szerint 15 órától Irán és Kolumbia játszotta a mai nap utolsó nyolcaddöntőjét. Az első félidő 0-0-ás döntetlennel zárult, majd jött a meglepetés, Kolumbia két gyors gólt szerzett, Irán ezután vészkapussal még szépíteni tudott, ám kiegyenlíteni, ezzel hosszabbításra menteni sorsukat nem tudták. Irán búcsúzott, Kolumbia hatalmas meglepetésre továbbjutott.

Futsal VB, nyolcaddöntő: Spanyolország - Thaiföld

snalguj, repens  2012.11.11. 11:44

Spanyolország - Thaiföld: 7-1

A thaiföldi futsal VB-n magyar idő szerint 12:30-tól a spanyol válogatott a házigazda ellen játszott nyolcaddöntőt. Az első félidő két gólos vezetést jelentett, a másodikban viszont már beindultak a spanyolok, ötöt vágtak a házigazdák kapujába, akiknek csak a szépítésre futotta. Spanyolország negyeddöntős, ellenfele holnap derül ki, vagy az oroszok vagy Csehország lesz.

Futsal VB, nyolcaddöntő: Ukrajna - Japán

snalguj, repens  2012.11.11. 11:36

Ukrajna - Japán: 6-3

A thaiföldi futsal VB-n magyar idő szerint 12:30-tól az ukránok Japánnal játszottak a nyolcaddöntőben. Ukrajna az első félidőt megnyomta, hatszor talált ellenfele kapujába, majd a második félidő már inkább csak az eredmény tartásáról szólt számukra, Japán csak kozmetikázni tudta az eredményt, búcsúzott a tornától, Ukrajna viszont negyeddöntős.