U-20 VB 2013 : E-csoport: Anglia - Irak: 2-2

repens  2013.06.23. 19:11

Anglia - Irak: 2-2

Magyar idő szerint 20 órától az U-20-as világbajnokság E-csoportjában Anglia Irak ellen kezd.

Anglia - Irak: 2-2 (1-0)

2013.06.23. 20:00 (21:00). Férfi U-20 VB, E-csoport, Antalya, Akdeniz University.
Játékvezető: Roberto García - mexikói (José Camargo - mexikói, Alberto Morin - mexikói); negyedik jv.: Victor Carrillo - perui.

Anglia:

1 Sam Johnstone - 3 Daniel Potts, 4 Jon Flanagan, 5 Eric Dier, 15 Jamaal Lascelles - 6 Conor Coady, 7 James Ward-Prowse, 18 John Lundstram, 21 Ross Barkley - 9 Harry Kane, 17 Luke Williams.

Cserepad: 12 George Long, 13 Connor Ripley - 11 Adam Reach, 14 John Stones, 16 Tom Thorpe, 20 Luke Garbutt - 2 Gaël Bigirimana, 8 Larnell Cole - 10 Christopher Long, 19 Alex Pritchard.

Szövetségi edző: Peter Taylor.

Irak:

20 Mohammed Hamid - 3 Ali Adnan, 4 Szaad Natik Nadzsi, 5 Ali Fajez Attija, 12 Mohammed Dzsabbar Rubat - 6 Szaif Szalman, 7 Dzsavad Kadhim, 11 Humam Tarik, 14 Musztafa Nadhim, 15 Dhurgham Iszmail - 8 Mohannad Abdul-Rahim.

Cserepad: 21 Ali Jaszin - 2 Burhan Dzsumaah - 9 Mahdi Kamil, 16 Ehab Kadhim, 17 Ammar Abdul-Husszein, 18 Hozan Iszmail - 10 Mohammed Dzsabbar Sukan, 13 Ali Kaszim, 19 Farhan Sukor. Sérült: 1 Szakir Adzsil.

Szövetségi edző: Hakim Al-Azzavi.

Csere: Szaad - Mahdi Kamil 56', Dhurgham - Ammar 69', Lundstram és Williams - Reach és C. Long 69', Dzsvad - Farhan 84', Barkley - Bigiramana 89'

Gól: Coady 43' (1-0), Williams 52' (2-0), Ali Fajez 75' (büntetőből, 2-1), Ali Adnan 93' (2-2)

Sárga lap: Lundstram 49', Potts 51', Johnstone 73', Ali Fajez 87', Coady 94'

Piros lap: -

Percről percre:

1. perc: Anglia kezdte a mérkőzést.

6. perc: Barkley lőtt nagyot, Hamid szögletre tolta. A kapust utána ápolni kellett.

8. perc: Az angol szöglet után nagy kavarodás az iraki kapu előtt, előbb egy védőről pattant ki egy lövés, majd Hamid elcsípte a labdát.

13. perc: Lundstram passzolt Williamshez, aki balról, 12 méterről elgurította a labdát a kapus mellett, ám a visszafelé futó Ali Adnan ki tudta rúgni. Bele is sérült a mozdulatba, ápolni kell.

30. perc: Kiegyenlítődött a meccs a kezdeti angol rohamok után, ami sajnos azzal is jár, hogy egyik kapu sincs veszélyben.

37. perc: Abdul-Rahim megelégelte a semmittevést, és 20 méterről lőtt, centikkel a kapu jobb felső sarka felett szállt el a labda.

40. perc: Kane lebírkózta a védőket, majd balról, éles szögből lőtt, a kapus szögletre védett.

41. perc: GÓL! Szöglet Angliának jobbról, a rövid oldalon Kane megcsúsztatta, a hosszún pedig érkezett Coady, aki a hálóba juttatta a labdát. 1-0.

45+2. perc: Vége az első félidőnek.

46. perc: Irak kezdi a második félidőt.

49. perc: Lundstram sípszó utáni labdaelrúgásért sárgát kap.

51. perc: Potts felvágta Dzsavadot az angol tizenhatostól jobbra, ez is sárga.

52. perc: GÓL! Nagy kavarodás az angol kapu előtt, kétszer is az ötösről lőhettek az irakiak, mindkétszer a kapusról pattant vissza. Az ellentámadásból az angolok végigrohantak a pályán, Coady jobbról középregurított, Williams pedig az ötösről a hálóba lőtt. 2-0.

62. perc: Dzsavad elől Coady becsúszva szögletre mentett az ötös bal oldalán.

64. perc: Abdul-Rahim lőtt 18 méterről, egy védőn kissé megpattant a labda, a kapus vetődve fogta.

74. perc: Büntető! Abdul-Rahim lépett ki egy hosszan előreívelt labdával, a kifutó Johnstone pedig elütötte. A kapus sárgával megúszta.

75. perc: GÓL! Ali Fajez lőtte a büntetőt, magabiztosan a kapu bal oldalába, Johnstone a másik oldalra vetődött. 2-1.

76. perc: Kane lövését oldalra tolta az iraki kapus.

82. perc: Kane 10 méterről, balról lőhetett, a kapus ezt is védte.

86. perc: Ammar fejelt 10 méterről, jócskán célt tévesztett.

87. perc: Ali Fajez földhöz vágta a labdát, sárgát kapott.

93. perc: GÓL! Ali Adnan tört be balról a tizenhatoson belülre, sorra cselezte ki a védőket, majd az ötös bal sarkáról a lábak között a hálóba lőtt. A gólvonalon álló Potts csak beljebb segítette. 2-2.

94. perc: A reklamáló Coady még begyűjt egy sárga lapot, többre nincs is idő.