Browser: Opera, Mozilla Firefox

Mérkőzések/Matches

Események:SúgóSúgó

2012.11.13 Kedd

18:30 Olaszország - Spanyolország: 1-3. Ffi U-21, barátságos, Siena, Artemio Franchi.

Olaszország - Spanyolország: 1-3

A spanyol U-21-es válogatott az olaszok ellen lépett pályára Sienában barátságos mérkőzés keretében. Lopetegui csapata már az első félidőben kétgólos előnyre tett szert, amit végül meg is tartott - igaz, a második félidőben az olaszok hamar gólt lőttek, és csak a hosszabbításban született meg a harmadik spanyol gól.

Olaszország - Spanyolország: 1-3 (0-2)

2012.11.13. 18:30. Férfi U-21, barátságos mérkőzés, Siena, Stadio Comunale Artemio Franchi. 4.000 néző.
Játékvezető: Felix Zwayer (Markus Häcker, Holger Henschel) - mind német; negyedik jv.: Daniele Doveri - olasz.

Olaszország:

1 Francesco Bardi - 6 Luca Caldirola, 4 Marco Capuano, 2 Mattia De Sciglio, 3 Paolo Frascatore - 10  Riccardo Saponara, 8  Lorenzo Crisetig, 5  Luca Marrone, 7  Jacopo Sala - 11  Giuseppe De Luca,  9  Ciro Immobile.

Cserepad: Simone Colombi, Mattia Perin - Federico Barba, Giulio Donati, 15 Simone Romagnoli, 14 Mario Sampirisi - 17 Daniele Baselli,  "Jorginho" Jorge Luiz Frello, Lorenzo Insigne, 18 Nicola Sansone - 18 Manolo Gabbiadini, 19 Samuele Longo.

Szövetségi edző: Devis Mangia

Spanyolország:

1 Diego Mariño - 2 Daniel Carvajal,  5 Íñigo Martínez, 3 Jon Aurtenetxe, 4 Marc Bartra - 8 “Koke” Jorge Resurrección, 6 Oriol Romeu, 11 Pablo Sarabia - 7 Gerard Deulofeu, 10 “Isco” Francisco Alarcón, 9 Rodrigo Moreno.

Cserepad: 13 David de Gea  -  16 Hugo Mallo, 17 “Nacho” José Ignacio Fernández - 18 Asier Illarramendi, 19 Sergi Roberto - 15 Álvaro Vázquez, 14 Cristian Tello, 12 Iker Muniain, 20 "Suso" Jesús Joaquín.

Szövetségi kapitány: Julen Lopetegui

Csere: Sala - Sansone 15', Saponara - Donati 43', Í. Martínez és Koke - Nacho és Illarramendi a szünetben, Immobili és De Luca - Gabbiadini és Longo a szünetben, Carvajal, Gerard és Rodrigo - Tello, Vázquez és Mallo 58', Capuano - Romagnoli 70', Marrone - Baselli 70', Sarabia - Muniain 79', Sansone - Sampirisi 83', Isco és Oriol - Suso és Sergi Roberto 84'

Gól: Rodrigo Moreno 19' (0-1), Deulofeu 33' (0-2), Longo 57' (1-2), Á. Vázquez 90+2' (1-3)

Sárga lap: Í. Martínez 34'

Piros lap: -

Percről percre:

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

5. perc: Aurtenetxének kellett tisztáznia a spanyol kapu előtt, miután az egyik olasz egy az egybe a kapuval szembe került. Nem sokkal később már a másik kapunál Isco veszélyeztetett.

7. perc: Immobile adott középre a jobb szélről, csak spanyolok voltak a kapu előtt.

9. perc: Az egyik olasz maradt lent a földön.

12. perc: Jobb szélen indult meg Rodrigo, egy visszahúzós cselt követően kapura lőtt, szögletre ment. A szögletet követően az olasz kontra félpályánál megakadt.

13. perc: Ismét Rodrigo veszélyeztetett, ezúttal fejjel már a kaput is eltalálta, a kapus fogta.

15. perc: Sala a sérülés miatt nem tudja folytatni, Sansone jön a helyére.

16. perc: Olasz les, pedig ketten is megindulhattak volna, védő nélkül...

18. perc: Újabb olasz támadás, szépen passzolták végig a csatársort. Majd a végső lövés a spanyol védőről pattant vissza. A kipattanót Diego fogta.

19. perc: GÓÓÓÓL! Rodrigot ugratták ki két védő között, a kapus mellett elhúzta, majd a kapuba gurított. 0-1

20. perc: Ezúttal Sarabia került jó helyzetbe, egy védő is veletartott, így csak a kapu mellé gurítani tudott.

25. perc: Egy távoli lövéssel próbálkoztak az olaszok. Mariño könnyedén húzta le.

28. perc: Isco próbálkozott egy emeléssel közel 25 méterről, a kapus lehúzta, bár kicsúszott a kezéből senki nem veszélyeztetett. Nem sokkal később újra lesre futottak az olaszok.

31. perc: Romeu kapott remek passzt a bal szélen, majd amikor elkezdett befelé cselezni szabálytalankodott De Sciglióval szemben.

34. perc: GÓÓÓÓÓÓL! Deulofeu passzolt Sarabiának, aki megindulhatott a kapu felé egymagában, majd a jobb oldalon felérő Deulofeunak visszapasszolt, aki a hálóba lőtt. 0-2

38. perc: Majdnem itt a harmadik... Romeut ugratta ki ezúttal Sarabia, les volt.

39. perc: Az olasz kapu előtt passzolgatott a spanyol csapat, Isco passzolt Rodrigonak, aki mellel levette, ám a védője miatt kapura rúgni nem tudott.

42. perc: Ismét Mariñónak kellett védenie, a bal szélen felfutó támadás után érkezett középre a labda. A kirugást követően ismét ápolás következik... Saponara maradt lent a földön, semmi nem történt, lefekdüt a földre, nem tudja folytatni, Donati jön a helyére.

45. perc: Sarabia passzolt Isconak, aki középre ívelt, Rodrigo késett le róla.

45+3. perc: Immobile adott be a bal szélről, a labda a spanyol kapu előtt keresztbe elszáguldott.

45+3. perc: Vége az első félidőnek.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

53. perc: Isco esett el a tizenhatoson belül, a német bíró nem adott büntetőt.

54. perc: Rodrigo lépett ki középen, ám les miatt fújt a bíró.

57. perc: GÓL. Longo lépett ki a jobb oldalon egy hosszú passzal, lefutotta Carvajalt, majd éles szögből a hálóba gurított. 1-2.

69. perc: Vázquez lépett ki, ám a kifutó kapusban elakadt a lövése.

76. perc: De Sciglio tört előre a jobb oldalon, kapura lövése visszapattant elé, így 12 méterről ismételhetett. A labda elment a kapus mellett, ám Illarramendi a gólvonalról ki tudta vágni. Longo elé került a labda, aki balról mellégurított.

85. perc: Longo lépett ki középen a spanyol védők közül, 10 méterről lőtt, ám a kifutó kapusban elakadt a labda.

90+2. perc: GÓÓÓÓÓL! Muniain passzolt előre Vázqueznek, aki megindult, a kapus mellett elhúzta, majd a kapuba gurított. 1-3

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek.